KONTAKTA
OSS PÅ GAIS

Hand som pekar mot skicka knapp
Tack så mycket, vi återkommer inom kort!
Något gick fel. Försök igen eller mejla oss på info@gais.se

E-post: info@gais.se

Nummer: 031-403690

Gaisgården Kontor

53

AnnaKarin Gustafsson

Administratör

annakarin.gustafsson@gais.se

49

Roland Jernström

Sälj & marknad

070-680 39 49

roland.jernstrom@gais.se

40

Magnus Sköldmark

Klubbchef

magnus.skoldmark@gais.se

68

Christofer Niklasson

Försäljning partners

christofer.niklasson@gais.se

Sport & Akademi

85

Mikael Lindström

Akademiansvar Fotbollsskolan-P14

mikael.lindstrom@gais.se

75

Kenneth Gustafsson

Akademichef Elitförberedande P15-U19, Gymnasieansvarig GAIS

kenneth.gustafsson@gais.se

52

Nicklas Karlström

Player Manager

sportchef@gais.se

74

Fredrik Holmberg

Huvudtränare

fredrik@gais.se

Styrelsen

81

Lars-Henrik Enered

Ledamot

Ansvarsområden: Fotboll.

larsaenered@hotmail.com

89

Johan ”Red Top” Larsson

Suppleant

Ansvarsområden: Evenemang samt säkerhet.

91

Samir El-Sabini

Ledamot

Ansvarsområden: Marknad.

samir.elsabini@gmail.com

95

Szofia Jakobsson

Ledamot

Ansvarsområden: Kommunikation, information samt kampanj.

szofia@gais.se

73

David Perhed

Ledamot

Ansvarsområden: GO Fotboll samt akademin.

david.perhed@hotmail.se

62

Stefan Tilk

Vice Ordförande

Ansvarsområden: Partners, marknad och event.

stefan.tilk@icloud.com

94

Bengt Jildmalm

Suppleant

Ansvarsområden: CSR, Gaisgården, konstgräset samt stiftelsen.

bengt.jildmalm@primar.se

82

Ulf Tollhage

Ledamot

Ansvarsområden: Juridik, avtal samt GöteborgsGirot.

uto@nordialaw.com

62

Povel Fagerström

Ledamot

Ansvarsområden: Administration och personal.

povel.fagerstrom@eminenta.se

61

Hans Aulin

Kassör

Ansvarsområden: Ekonomi.

hans@tillvaxtkonsult.nu

63

Roland Blomstrand

Ordförande

Ansvarsområden: Helheten, organisation, säkerhet, marknad, kansli, personal samt förbundsfrågor.

roland.blomstrand@gmail.com

Valberedningen

GAIS
Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap


Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg
Tfn: 031-403690
E-post: info@gais.se
Organisationsnummer: 857200-0860
Ackreditering & media: magnus.skoldmark@gais.se

Bankgiro: 358-5130
Swish: 123 018 6734
Faktureringsadress: gais.933920@arkivplats.se

Telefontider
Tisdag-torsdag 13.00-16.00.