Kontakt

GAIS, Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap
Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg
Tfn: 031-403690
E-post: info@gais.se
Organisationsnummer: 857200-0860
Ackreditering & media: annica.dohse@gais.se
Bankgiro: 358-5130
Swish: 123 018 6734
Faktureringsadress: gais.933920@arkivplats.se

 

 

 

 

Besökstider
Stängt för besök pga Covid-19 tills vidare
Telefontider
Tisdag-fredag 13.00-16.30


GAISGÅRDEN KONTOR

Magnus Sköldmark
Klubbchef
E-post: magnus.skoldmark@gais.se

Christofer Niklasson
Försäljning partners
E-post: christofer.niklasson@gais.se

Annica Dohsé
Evenemang & säkerhet
E-post: annica.dohse@gais.se

Caroline Gut
Administration & privatmarknad
E-post: caroline.gut@gais.se

Niklas Nord
GAIS Open, cupevenemang
E-post: niklas.nord@gais.se

SPORT & AKADEMI

Stefan Jacobsson
Huvudtränare
E-post: stefan@gais.se

Fredrik Holmberg
Assisterande tränare
E-post: fredrik@gais.se

Nicklas Karlström
Sportchef
E-post: sportchef@gais.se

Kenneth Gustafsson
Akademichef Elitförberedande P15-U19, Gymnasieansvarig GAIS
E-post: kenneth.gustafsson@gais.se

Mikael Lindström
Akademiansvar Fotbollsskolan-P14
E-post: mikael.lindstrom@gais.se


STYRELSEN

Ordförande
Jonas Andersson
ordforande@gais.se
Ansvarsområden: Helheten, Varumärke/Vision/Framtid, Organisation, Kontor och personal, Förbundet.

Vice Ordförande
Roland Blomstrand
roland.blomstrand@gmail.com
Ansvarsområden: Akademi/ungdom, GAIS Open.

Fotbollsansvarig (Sports)
Jonas Östergaard
jonas.ostergaard@live.se
Ansvarsområden: Fotbollsansvarig, leder sportrådet.

Kassör
Hans Aulin
hans@tillvaxtkonsult.nu
Ansvarsområden: Ekonomi.

Ledamot
Povel Fagerström
povel.fagerstrom@eminenta.se
Ansvarsområden: Administration och personal.

Ledamot
Ulf Tollhage
uto@nordialaw.com
Ansvarsområden: Juridik, avtal och kontrakt, Suppleant i Göteborgs Girot.

Ledamot
Bengt Jildmalm
bengt.jildmalm@primar.se
Ansvarsområden: GAIS-gården, konstgräset, stiftelsen, CSR.

Ledamot
Stefan Tilk
stefan.tilk@icloud.com
Ansvarsområden: Partners, marknad och event.

Ledamöt
Anders Fagerlund
anders.fagerlund@preciofishbone.se
Ansvarsområden: Kommunikation, information, kampanj.

Suppleant
Mattias Segerbrand
mattias@saldoredo.se
Ansvarsområden: Partners, marknad och event.

Suppleant
David Perhed
david.perhed@hotmail.se
Ansvarsområden: Akademi och ungdom.

 


 

Ditt namn*

Din e-post*

Telefon

Meddelande

captcha