Kontakt

GAIS, Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap
Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg Tfn: 031-403690
Fax: 031-40 66 85 E-post: info@gais.se
Ackreditering & media: annica.dohse@gais.se
Organisationsnummer: 857200-0860
Bankgiro: 358-5130
Swish: 123 018 6734
Faktureringsadress: gais.933920@arkivplats.se
—–
Besökstider
tisdag-fredag 13.00-16.30
Telefontider
tisdag-fredag 13.00-16.30

GAISGÅRDEN KONTOR

Christofer Niklasson
Försäljning partners
E-post: christofer.niklasson@gais.se

Annica Dohsé
Medlemskap, årskort, evenemang & säkerhet
E-post: annica.dohse@gais.se

AnnaKarin Gustafsson
Medlemskap, årskort, souvenirer
E-post: annakarin.gustafsson@gais.se

Frida Ekström
Ekonomi
E-post: ekonomi@gais.se / frida@gais.se

SPORT & AKADEMI

Stefan Jacobsson
Huvudtränare
E-post: stefan@gais.se

Fredrik Holmberg
Assisterande tränare
E-post: fredrik@gais.se

Kenneth Gustafsson
Akademichef Elitförberedande P15-U19, Gymnasieansvarig GAIS
E-post: kenneth.gustafsson@gais.se

Mikael Lindström
Akademiansvar Fotbollsskolan-P14
E-post: mikael.lindstrom@gais.se


STYRELSEN

Ordförande
Jonas Andersson
ordforande@gais.se
Ansvarsområden: Helheten, Varumärke/Vision/Framtid, Organisation, Kontor och personal, Förbundet.

Vice Ordförande
Roland Blomstrand
roland.blomstrand@gmail.com
Ansvarsområden: Akademi/ungdom, GAIS Open.

Fotbollsansvarig (Sports)
Jonas Östergaard
sportchef@gais.se
Ansvarsområden: Fotbollsansvarig, leder sportrådet.

Kassör
Hans Aulin
hans@tillvaxtkonsult.nu
Ansvarsområden: Ekonomi.

Ledamot
Povel Fagerström
povel.fagerstrom@eminenta.se
Ansvarsområden: Administration och personal.

Ledamot
Ulf Tollhage
uto@nordialaw.com
Ansvarsområden: Juridik, avtal och kontrakt, Suppleant i Göteborgs Girot.

Ledamot
Bengt Jildmalm
bengt.jildmalm@primar.se
Ansvarsområden: GAIS-gården, konstgräset, stiftelsen, CSR.

Ledamot
Stefan Tilk
stefan.tilk@icloud.com
Ansvarsområden: Partners, marknad och event.

Suppleant
Anders Fagerlund
anders.fagerlund@preciofishbone.se
Ansvarsområden: Kommunikation, information, kampanj.

Suppleant
Johan Erlandsson
erlandsson1894@gmail.com
Ansvarsområden: CSR och bidrag och stipendier och andra fondmedel.

 


 

Ditt namn*

Din e-post*

Telefon

Meddelande

captcha