Kontakt

GAIS, Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap
Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg
Tfn: 031-403690
Fax: 031-40 66 85
E-post: kansli@gais.se

Besökstider
tisdag-fredag 13.00-16.30
Telefontider
tisdag-fredag 13.00-16.30
Organisationsnummer: 857200-0860
Bankgiro: 358-5130

GAISGÅRDEN

Erik Bergkvist
Klubbchef
E-post: erik.bergkvist@gais.se
Mobil: 0730-321894

Erik Forsberg
Ekonomi
E-post: ekonomi@gais.se
0703-191646

Niclas Brage Joxelius
Försäljnings- och sponsoransvarig
E-post: niclas.brage@gais.se
Mobil: 0735-011799

Christofer Niklasson
Försäljning
E-post: christofer.niklasson@gais.se
Mobil: 0761-856509

Patrik Ingelsten
Sportchef/Assisterande tränare
E-post: patrik.ingelsten@gais.se
Mobil: 0708-366368

Annica Dohsé
Föreningsadministratör, Material, Säkerhet och Evenemang
E-post: annica.dohse@gais.se
Mobil: 0703-139780

Bosko Orovic
Chefstränare GAIS A-lag
E-post: bosko.orovic@gais.se
Mobil: 0707-293414

Kenneth Gustafsson
Chefstränare U19, Akademiansvar P16-U19
E-post: kenneth.gustafsson@gais.se
Mobil: 0737-158022

Mikael Lindström
Akademiansvar Fotbollsskolan-P15, Administration akademin, GAIS Open
E-post: mikael.lindstrom@gais.se
Mobil: 0707-213935


STYRELSEN

Tomas Andersson
Ordförande
tomas@specialkarosser.se

Glenn Heiman
Vice-ordförande ,
Sponsorer och försäljning, Göteborgsgirot

Pernilla Andersson
Sekreterare, Personal
Supporteransvarig, Säkerhetsansvarig
Fotbollsakademin

Bengt Gildmalm
Fastighet och anläggning, Konstgräsprojektet

Ulf Tollhage
Partners och nätverk

Jonas Tholin
Privatmarknad

Claes Forsberg
Kassör


GAIS.se redaktion

Anders Fagerlund
Skribent GAIS.se
E-post: anders.fagerlund@preciofishbone.se

Daniel Björnalm
Skribent GAIS.se
E-post: daniel.bjornalm@icloud.com

Claes Hillén
Fotograf GAIS.se
E-post: claes@westnature.se

Lars Ekström
Fotograf GAIS.se
E-post: ex@telia.com

Line Skaugrud Landevik
Fotograf GAIS.se
E-post: info@lsl.nu

 

Ditt namn*

Din e-post*

Telefon

Meddelande

captcha