Kontakt

GAIS, Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap
Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg

Tfn: 031-403690
Fax: 031-40 66 85

E-post: kansli@gais.se
Mediafrågor: kansli@gais.se


Besökstider
tisdag-fredag 13.00-16.30

Telefontider
tisdag-fredag 13.00-16.30

Organisationsnummer: 857200-0860
Bankgiro: 358-5130

GAISGÅRDEN KONTOR

Erik Bergkvist
Klubbchef
Kommersiell chef. Försäljning partners och privat
E-post: erik.bergkvist@gais.se

Viktor Munck-Larsson
Ekonomi
E-post: ekonomi@gais.se

Christofer Niklasson
Försäljning partners
E-post: christofer.niklasson@gais.se

Annica Dohsé
Medlemskap, årskort, evenemang & säkerhet
E-post: annica.dohse@gais.se

AnnaKarin Gustafsson
Medlemskap, årskort, souvenirer
E-post: annakarin.gustafsson@gais.se

SPORT & AKADEMI

Patrik Ingelsten
Assisterande tränare, administration sport
E-post: patrik.ingelsten@gais.se

Bosko Orovic
Tränare/Sportchef GAIS A-lag
E-post: bosko.orovic@gais.se

Kenneth Gustafsson
Chefstränare U19, Akademiansvar P16-U19
E-post: kenneth.gustafsson@gais.se

Mikael Lindström
Akademiansvar Fotbollsskolan-P15, Administration akademin, GAIS Open
E-post: mikael.lindstrom@gais.se


STYRELSEN

Ordförande
Jonas Andersson
ordforande@gais.se

Vice Ordförande
Roland Blomstrand
roland.blomstrand@gmail.com

Kassör
Hans Aulin
hans@tillvaxtkonsult.nu

Fotbollsansvarig
Jonas Östergaard
jonas.ostergaard@live.se

Ledamot
Povel Fagerström
povel.fagerstrom@eminenta.se

Ledamot
Ulf Tollhage
uto@nordialaw.com

Ledamot
Bengt Jildmalm
bengt.jildmalm@primar.se

Ledamot
Stefan Tilk
stefan.tilk@icloud.com

Ledamot
Jonathan Åström
jonathan_astroem@hotmail.com

Suppleant
Anders Fagerlund
anders.fagerlund@preciofishbone.se

 


GAIS.se redaktion

Anders Fagerlund
Skribent GAIS.se
E-post: anders.fagerlund@preciofishbone.se

Robin Möller
Klubb-TV
E-post: robin.moller10@gmail.com

Daniel Björnalm
Skribent GAIS.se
E-post: daniel.bjornalm@icloud.com

Claes Hillén
Fotograf GAIS.se
E-post: claes@westnature.se

Lars Ekström
Fotograf GAIS.se
E-post: ex@telia.com

Line Skaugrud Landevik
Fotograf GAIS.se
E-post: info@lsl.nu

Mikael Josefsson
Fotograf GAIS.se
E-post: mikaeljosefssonphoto@gmail.com

Ditt namn*

Din e-post*

Telefon

Meddelande

captcha