Kontakt

GAIS, Göteborgs Atlet- & Idrottssällskap
Gamla Boråsvägen 75
412 76 Göteborg
Tfn: 031-403690
Fax: 031-40 66 85
E-post: kansli@gais.se

Besökstider
tisdag-fredag 13.00-16.30
Telefontider
tisdag-fredag 13.00-16.30
Organisationsnummer: 857200-0860
Bankgiro: 358-5130

GAISGÅRDEN

Erik Bergkvist
Klubbchef
E-post: erik.bergkvist@gais.se
0730-321894

Erik Forsberg
Ekonomi
E-post: erik.forsberg@eaxredovisning.se
0703-191646

Niclas Brage Joxelius
Försäljning
E-post: niclas.brage@gais.se
Mobil: 0735-011799

Christofer Niklasson
Försäljning
E-post: christofer.niklasson@gais.se
Mobil: 0761-856509

Patrik Ingelsten
Assisterande tränare, administration sport
E-post: patrik.ingelsten@gais.se
Mobil: 0706-079233

Annica Dohsé
Föreningsadministratör, Material, Säkerhet och Evenemang
E-post: annica.dohse@gais.se
Mobil: 0703-139780

Bosko Orovic
Manager, sportchef GAIS A-lag
E-post: bosko.orovic@gais.se
Mobil: 0707-293414

Kenneth Gustafsson
Chefstränare U19, Akademiansvar P16-U19
E-post: kenneth.gustafsson@gais.se
Mobil: 0737-158022

Mikael Lindström
Akademiansvar Fotbollsskolan-P15, Administration akademin, GAIS Open
E-post: mikael.lindstrom@gais.se
Mobil: 0707-213935


STYRELSEN

Glenn Heiman
t.f ordförande

Pernilla Andersson

Bengt Jildmalm

Ulf Tollhage

Stefan Tilk

Pelle Blohm

Tomas Kristiansson
suppleant

Roland Blomstrand
suppleant

 


GAIS.se redaktion

Anders Fagerlund
Skribent GAIS.se
E-post: anders.fagerlund@preciofishbone.se

Robin Möller
Kommunikatör GAIS.se
E-post: robin.moller10@gmail.com

Daniel Björnalm
Skribent GAIS.se
E-post: daniel.bjornalm@icloud.com

Claes Hillén
Fotograf GAIS.se
E-post: claes@westnature.se

Lars Ekström
Fotograf GAIS.se
E-post: ex@telia.com

Line Skaugrud Landevik
Fotograf GAIS.se
E-post: info@lsl.nu

Mikael Josefsson
Fotograf GAIS.se
E-post: mikaeljosefssonphoto@gmail.com

Ditt namn*

Din e-post*

Telefon

Meddelande

captcha